Ukradli perfumy o wartości ponad 1300 zł! Rozpoznajecie ich? [AKTUALIZACJA: sprawcy zostali zatrzymani!]

i

Autor: fot. M.P.

Ukradli perfumy o wartości ponad 1300 zł! [AKTUALIZACJA: sprawcy zostali zatrzymani!]

2022-11-25 13:03

Siedlecka policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osób, które podejrzane są kradzież perfum. AKTUALIZACJA: Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że poszukiwane osoby zostały zatrzymane.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w  sprawie kradzieży perfum różnych marek  o wartości ponad 1300 zł.

Jak informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy siedleckiej komendy, z ustaleń  policjantów wynika, iż widoczne na zdjęciach osoby dokonały kradzieży w drogerii Rossman w Siedlcach. Mieszkańcy którzy rozpoznają osoby ze zdjęć, albo posiadają  informacje w tej sprawie  proszeni są  o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siedlcach pod nr tel. 47-707-23-60 lub 112.

AKTUALIZACJA 28.11:

Komenda Miejska Policji w Siedlcach informuje, że poszukiwane w związku z kradzieżą osoby zostały już zatrzymane. Mundurowi dziękują za pomoc internautów, dzięki którym udało się tak szybko ustalić tożsamość poszukiwanych. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE