Trwa kolejna akcja charytatywna siedleckiego hospicjum dziecięcego!

2020-05-21 16:55 Monika Półbratek
zestaw prezentowy na Dzień Matki
Autor: Redakcja Zestaw prezentowy przygotowany przez hospicjum z okazji Dnia Matki

„Kocham Cię Mamo” - to tytuł nowej zbiórki Siedleckiego Hospicjum Domowego dla Dzieci, zorganizowanej z okazji Dnia Matki. Dochód ze sprzedaży zestawów prezentowych dla mam, które przygotowała fundacja i sponsorzy akcji, zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla ciężko chorych dzieci.

– To nie tylko podziękowanie naszym Mamom, wspaniałych kobietom, za dar życia, za dar poświęcenia, za troskę i miłość. Akcja ma też na celu wsparcie Mam naszych dzieci hospicyjnych. Mam, które każdego dnia walczą nie tylko z chorobą dziecka, ale walczą też o zabezpieczenie finansowe najróżniejszych terapii, które pomagają dziecku w miarę normalnie funkcjonować – mówi Marlena Szeląg, pracownik fundacji.

Pod opieką hospicjum domowego znajduje się obecnie 11 małych pacjentów z naszego regionu, którzy wymagają ciągłej opieki i specjalistycznego sprzętu. Niestety, przeważnie jest on bardzo drogi, stąd potrzeba organizowania różnego rodzaju zbiórek charytatywnych. Całkowity dochód z trwającej akcji zostanie przeznaczony na pomoc finansową i rzeczową dla rodzin chorych dzieci.

Potrzeby są teraz bardzo duże, ponieważ obecna sytuacja zmusza niektórych rodziców do zaprzestania pracy, ze względu na ich troskę o zdrowie dzieciaczków. Więc ta pomoc finansowa będzie niezwykłą pomocą dla naszych Mam i naszych dzieci. Jak można u nas zakupić prezent? Podobnie jak niedawno było z akcją tulipanową – zamówienia składamy SMS-em wysłanym na nr telefonu: 505 568 449, w treści wpisując, że zamawia się pakiet na Dzień Mamy i wskazać, czy wybiera się odbiór osobisty czy dowóz pod wskazany adres – wyjaśnia Marlena Szeląg.

Dostępne są dwa rodzaje pakietów – podstawowy i rozszerzony. Szczegóły odnośnie tego, co znajduje się w każdym z nich i inne istotne informacje znajdziecie w wydarzeniu pt. „Kocham Cię Mamo” w portalu społecznościowym. Zamówienia można składać do 25 maja włącznie (lub do wyczerpania zapasów).

COŚ DOBREGO #21

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.