Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach obchodzi 110-lecie swojego istnienia!

i

Autor: fot. SP nr 2 w Siedlcach

Świętują jubileusz!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach obchodzi 110-lecie swojego istnienia!

2023-11-14 16:33

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach będzie uroczyście świętować wyjątkowy jubileusz. Placówka obchodzi w tym roku szkolnym swoje 110-lecie. Z tej okazji w najbliższą środę, 15 listopada, odbędą się rocznicowe uroczystości, na które zaproszeni są uczniowie, nauczyciele, rodzice i absolwenci.

Tak wyjątkowy jubileusz stwarza okazję do głębszej refleksji nad bogatą historią Szkoły Podstawowej nr 2 w Siedlcach, a także nad jej nieocenionym wkładem w rozwój edukacji oraz kształtowanie pokoleń mieszkańców Siedlec. Dla społeczności szkolnej 110-lecie „Dwójki” to nie tylko okazja do świętowania, ale przede wszystkim moment, by podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju i sukcesów szkoły. To także czas na zaprezentowanie historii placówki, jej osiągnięć, jak również wpływu na kształtowanie młodych umysłów przez ponad sto lat.

Uroczystość jubileuszowa odbędzie się w szkole w środę, 15 listopada 2023 r.:

  • 11:00 – Uroczysta Msza Święta w Parafii p.w. Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Siedlcach,
  • 12:30 – Gala Jubileuszowa w Szkole Podstawowej nr 2 im. Gabriela Narutowicza w Siedlcach.

W uroczystości weźmie udział dyrekcja i kadra pedagogiczna szkoły oraz jej uczniowie. Zaproszeni są także rodzice dzieci i młodzieży oraz absolwenci „Dwójki”, którzy chcą powspominać szkolne czasy.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach obchodzi 110-lecie swojego istnienia!

i

Autor: fot. SP nr 2 w Siedlcach
Sonda
Czy wrzuciłeś/aś łańcuszek na Facebooka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE