Z okazji Święta UPH studenci zapraszają na rodzinny Piknik Naukowy ze zwierzętami

i

Autor: fot. UPH w Siedlcach

Studenci UPH zapraszają na rodzinny Piknik Naukowy ze zwierzętami

2022-05-20 11:35

Spotkanie z alpakami, kucykami i kozami, a także gra dogtrekkingowa i porady behawioralne – to niektóre atrakcje rodzinnego Pikniku Naukowego, który organizują dla siedlczan studenci UPH. Impreza będzie ukoronowaniem obchodów Święta Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Studenci Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach zapowiadają liczne, bezpłatne atrakcje dla fanów zwierzaków! Start imprezy w niedzielę, 22 maja, o 11.00.

– Jako Studenckie Koło Naukowe Miłośników Zwierząt zaplanowaliśmy wiele atrakcji dla mieszkańców Siedlec, m.in. grę dogtrekkingową, pokazy, konkursy, spotkanie z alpakami, kurami oraz kozami. Będą również kucyki. Ponadto będzie można bezpłatnie korzystać z porad behawioralnych, a także wielu innych. Zapewniamy bardzo dobrą zabawę! – zaprasza Karolina Górska, jedna z organizatorek pikniku.

To pierwsza taka impreza organizowana przez studentów Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, choć już teraz zapowiadają, że chcieliby, aby było to wydarzenie cykliczne. Mogą wziąć w nim bezpłatnie udział całe rodziny. Szczególną atrakcję przygotowano dla właścicieli czworonogów.

Studentki UPH zapraszają na rodzinny Piknik Naukowy ze zwierzętami

i

Autor: fot. Monika Półbratek

– Główną atrakcją będzie gra dogtrekkingowa, która pozwoli właścicielowi i jego pupilowi na zacieśnienie relacji, na spędzenie w przyjemny sposób wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz na rozwiązywanie różnych ciekawych zagadek, by pobudzić umysł właściciela i psa. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt, a także całe rodziny. Dla każdego znajdą się ciekawe atrakcje. Przygotowaliśmy też porady dotyczące żywienia zwierząt. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, to postaramy się Państwu pomóc w polepszeniu relacji ze swoim zwierzakiem – mówi studentka Julia Raskus.

Impreza odbędzie się w niedzielę 22 maja na terenie Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach UPH, przy ul. Prusa 14. Start o godzinie 11:00.

Piknik Naukowy studentów UPH - harmonogram

i

Autor: fot. UPH w Siedlcach Harmonogram imprezy
Sonda
Gdzie wybieracie się na długi weekend w czerwcu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE