Siedlecki Helios zaprasza na film „Uwierz w Mikołaja” w ramach cyklu „Kino Kobiet”

i

Autor: fot. Monika Półbratek Kino Helios Siedlce

NA CO DO KINA?

Siedlecki Helios zaprasza na film „Uwierz w Mikołaja” w ramach cyklu „Kino Kobiet”

2023-11-13 8:33

„Uwierz w Mikołaja” to polski film w reż. Anny Wieczur, który będzie można obejrzeć w siedleckim Heliosie w ramach najbliższego spotkania z cyklu „Kino Kobiet”. Projekcja już 15 listopada. Organizatorzy seansu zapraszają uczestniczki do przebrania się w mikołajkowe stroje z dzwoneczkiem!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film, specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami, które są organizowane dla uczestników tuż przed seansem na sali kinowej.

Przebierz się w strój z dzwoneczkiem i „Uwierz w Mikołaja” – zachęca Kino Helios Siedlce!

i

Autor: fot. Kino Helios Siedlce

– Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Na kolejnym pokazie Kina Kobiet zagramy film „Uwierz w Mikołaja”. To będą Święta inne niż wszystkie. Wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy. Na ekranie plejada polskich gwiazd – zapowiada Monika Maziejuk, kierownik Kina Helios Siedlce.

W listopadzie organizatorzy spotkania zapraszają uczestniczki w strojach mikołajowych! Obowiązkowym elementem stroju powinien być dzwonek! Film „Uwierz w Mikołaja” i spotkanie w ramach „Kina Kobiet” już 15 listopada o 18.00 w siedleckim Heliosie!

Sonda
Widziałeś/aś film "Nietykalni"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE