Siedlecka policja szuka świadków potrącenia pieszego w Mingosach na DK 2

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach

Siedlecka policja szuka świadków potrącenia pieszego w Mingosach na DK 2

2023-03-08 0:05

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach szukają świadków wypadku, do którego doszło w godzinach wieczornych w środę 25 stycznia. Na trasie DK-2 w miejscowości Mingosy (gmina Kotuń) w rejonie przejścia dla pieszych potrącony został 30-letni mężczyzna.

– Komenda Miejska Policji w Siedlcach szuka świadków wypadku drogowego, do którego doszło w środę 25 stycznia 2023 roku o godz. 23:10 na trasie DK-2 w miejscowości Mingosy, na terenie gminy Kotuń. 30-letni mężczyzna został tam potrącony przez samochód w rejonie przejścia dla pieszych. Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają istotne informacje z nim związane, proszone są o kontakt z policją – mówi podkom. Ewelina Radomyska, oficer prasowy siedleckiej komendy.

Świadkowie wypadku mogą się kontaktować telefonicznie z Posterunkiem Policji w Kotuniu, dzwoniąc pod numer tel.: 47 707 28 26 lub Komendą Miejską Policji w Siedlcach, dzwoniąc pod nr tel.: 47-707- 23-60.

Sonda
Czy do twojego domu przyszła kiedyś policja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE