Siedlczanka znów potrzebuje wsparcia w drodze do półfinału Miss Polonia! [AUDIO]

2020-07-31 9:04 Monika Półbratek
Dominika Warpas walczy o miejsce w półfinale ogólnopolskiego konkursu. W dogrywce potrzebuje wsparcia siedlczan
Autor: Monika Półbratek Dominika Warpas walczy o miejsce w półfinale ogólnopolskiego konkursu. W dogrywce potrzebuje wsparcia siedlczan

Tegoroczna maturzystka, która marzy nie tylko o studiach pielęgniarskich i rozwijaniu kariery modelki, ale także o koronie najpiękniejszej Polki, bierze udział w dogrywce. Żeby wejść do półfinału ogólnopolskiego konkursu, Dominika Warpas musi wygrać w nowym głosowaniu SMS-owym. O pomoc prosi mieszkańców Siedlec.

– Niestety, za pierwszym razem nie udało mi się dostać do półfinału, jednak bardzo mało brakowało. Dostałam od Miss Polonia drugą szansę na dogrywkę i potrzebuję Waszej pomocy. Proszę Was kolejny raz o głosowanie oraz SMS-y, które pomogą mi wejść do półfinału. Pomóc mi możecie, wysyłając SMS o treści MISSPOLONIA.X.15 na nr 73601 - mówi Dominika.

Głosowanie potrwa do wtorku, do godz. 23.59 (koszt jednego SMS-a to 3,69 zł z VAT). Wesprzeć Dominikę w drodze po koronę, możecie także poprzez udostępnianie i komentowanie jej zdjęć konkursowych w portalach społecznościowych.

– Dziękuję wszystkim za wsparcie oraz za głosy w poprzednim głosowaniu. Zamierzam udowodnić, że jestem warta tego miejsca w półfinale i będę dążyć do swoich wyznaczonych celów. W poprzednim głosowaniu byłam o krok od zwycięstwa, dzieliły mnie dosłownie procenty... I myślę, że tym razem podołamy, i dzięki Waszemu wsparciu mi się uda! – dodaje Dominika.

Dominika Warpas - kandydatka w eliminacjach do półfinału konkursu Miss Polonia 2020
Autor: Monika Półbratek Czy siedlczance uda się dotrzeć do półfinału konkursu Miss Polonia 2020? Możecie pomóc!

Kandydatka z Siedlec ukończyła w liceum klasę o profilu mundurowym. Interesuje się sportem, od lat trenuje sztuki walki. Ma swoje pierwsze doświadczenia w modelingu. Chce rozwijać tę karierę, ale planuje także studia pielęgniarskie, którymi zainteresowała się po wybuchu pandemii koronawirusa. Więcej o Dominice możecie dowiedzieć się z załączonego poniżej materiału dźwiękowego. Trzymamy kciuki i życzymy jej powodzenia w konkursie!

Posłuchaj wywiadu z Dominiką Warpas, kandydatką z Siedlec do półfinału konkursu Miss Polonia:
Dominika Warpas - kandydatka w eliminacjach do półfinału konkursu Miss Polonia 2020
Autor: Monika Półbratek Życzymy Dominice powodzenia w konkursie!
Obserwacje nieba w Starym Krzesku

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.