WOŚP

i

Autor: Monika Półbratek Zdjęcie ilustracyjne

Siedlce: wolontariusze WOŚP nadal poszukiwani! Rejestracja trwa do 18 grudnia

2020-12-15 10:53

Już tylko do najbliższego piątku, 18 grudnia, mogą się zgłaszać osoby, które chciałyby pomagać w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Siedlcach. Z powodu trwającej pandemii, dla bezpieczeństwa uczestników, spotkania organizacyjne sztabu WOŚP zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dlatego nawet rejestracja wolontariuszy odbywa się zdalnie. Jak jej dokonać?

– Wszyscy macie możliwość samodzielnego zarejestrowania się i zgłoszenia do naszego sztabu. Musicie tylko wejść na stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Tam, po zarejestrowaniu się na stronie, należy wybrać opcję „Zostań wolontariuszem”, uzupełnić swoje dane, dodać zdjęcie i wybrać nasz sztab, wyszukując: #5202 – wyjaśnia Magdalena Czmoch, szefowa siedleckiego sztabu WOŚP.

Tak jak w ubiegłych latach, działa on przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Warto podkreślić, że zarejestrować się jako wolontariusze mogą wszyscy chętni, niezależnie od wieku, ale zgłoszenia w imieniu osób niepełnoletnich muszą wypełnić ich opiekunowie. Należy przy tym pamiętać, że liczba wydawanych identyfikatorów jest ograniczona.

– Po zarejestrowaniu się na naszej stronie ktoś ze sztabu na pewno się z Wami skontaktuje w celu zweryfikowania wprowadzonych danych. I wówczas następuje decyzja o akceptacji zgłoszenia do sztabu – dodaje Magdalena Czmoch.

W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych, można kontaktować się z organizatorami telefonicznie poprzez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. 

Personel i pacjenci Siedleckiego Centrum Onkologii ubrali choinkę podarowaną im przez leśników
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE