Siedlce: tłumy na pikniku z okazji Dni Rodziny przy Spółdzielczym Domu Kultury „Trójka”

i

Autor: fot. Monika Półbratek

Siedlce: tłumy na pikniku z okazji Dni Rodziny przy Spółdzielczym Domu Kultury „Trójka” [AUDIO, FOTO]

2022-06-22 22:37

Festyn rodzinny przy ul. Kurpiowskiej w Siedlcach przyciągnął 22 czerwca prawdziwe tłumy mieszkańców miasta, którzy wspólnie świętowali tam Dni Rodziny i początek lata. Piknik zorganizowało Stowarzyszenie Kultura Oświata Samorządność KOS w Siedlcach wraz ze Spółdzielczymi Domami Kultury „Trójka” i „Lech”. Impreza odbyła się już po raz drugi, i jak podkreślają organizatorzy – na pewno nie po raz ostatni.

POSŁUCHAJ krótkiej relacji z pikniku z okazji Dni Rodziny w Domu Kultury Trójka w Siedlcach:

– Na pikniku rodzinnym mamy dużo atrakcji, dzięki naszym darczyńcom. To świetna impreza, która przyciągnęła bardzo dużo gości. Mamy tu Kącik Malucha, gdzie jest dużo atrakcji, mamy kącik wizażu, malowanie buziek, robienie warkoczyków, dmuchańce (…) Przeprowadziliśmy mnóstwo konkursów, bo mieliśmy dużo ciekawych nagród, nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin. Mamusie i tatusie też byli więc zaangażowani w tę naszą imprezę (…) Takie Dni Rodziny są po to, żeby zintegrować całą naszą społeczność – mówi Joanna Ładziak ze Stowarzyszenie Kultura Oświata Samorządność KOS, pracownik Spółdzielczego Domu Kultury „Lech”.

– To również impreza dla naszych uczestników, którzy przychodzą do Klubu „Trójka”, do Klubu „Lech” i uczestniczą w różnych projektach organizowanych przez Stowarzyszenie Kultura Oświata Samorządność. Chcemy ich integrować, by wspólnie się bawili i spędzali ze sobą czas w czerwcu, przed latem, na zakończenie roku szkolnego (…) Jest duże zainteresowanie, co nas bardzo cieszy i dopinguje nas to do dalszej pracy. Gdy widzimy uśmiech dziecka, rodzica, to chce nam się pracować, to jest bezcenne – dodaje Małgorzata Maciejewska ze Stowarzyszenia KOS, pracownik Spółdzielczego Domu Kultury „Trójka”, przy którym odbyła się impreza.

Festyn rodzinny został dofinansowany z budżetu Miasta Siedlce oraz ze środków Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Jak oceniają wydarzenie jego uczestniczy, można usłyszeć w załączonym nad tekstem materiale dźwiękowym (jeżeli się nie wyświetla lub nie odtwarza, należy odświeżyć stronę i/lub włączyć dźwięk na komputerze). Więcej zobaczycie też na naszych zdjęciach.

Sonda
Wybierasz się w tym roku na wakacje nad polskie morze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE