Ruszą zajęcia samoobrony dla kobiet. Mają odbyć się w całej Polsce. Trwają zapisy chętnych

i

Autor: Pixabay/Zdjęcie ilustracyjne

Tylko dla pań

Siedlce: Rusza kurs samoobrony dla kobiet

2023-11-10 10:23

Wkrótce rozpoczyna się 14 edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Miejska Policji w Siedlcach oraz KMTS KRAV MAGA Tactical Shooting.

Pierwszy trening odbędzie się już w  piątek 17 listopada o godz. 18.30 w sali gimnastycznej „Rolnika” (ul. Bema 4 w Siedlcach). Wystarczy przyjść na  zajęcia, aby się zapisać. Zajęcia będą kontynuowane w każdy następny piątek w godz. 18.30 – 20.00.

Kto może wziąć udział w kursie? Każda z pań powyżej 15 roku życia. Jakie są korzyści? To przede wszystkim zwiększenie poczucia bezpieczeństwa poprzez nabycie praktycznych umiejętności obrony przed napastnikiem. Wyzbycie się syndromu ofiary, unikanie zagrożenia ale także nauka naturalnych i skutecznych odruchów obronnych w chwili ataku. Patronat nad projektem objął Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik oraz Komendant Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach insp. Andrzej Dziewulski. Liczba miejsc ograniczona.

Samoobrona dla kobiet siedlce

i

Autor: materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE