W całej Polsce trwa wielka akcja drogówki! Znamy pierwsze statystyki z województwa podlaskiego

i

Autor: Podlaska Policja W całej Polsce trwa wielka akcja drogówki! Znamy pierwsze statystyki z województwa podlaskiego

Kronika policyjna

Siedlce: Pośpiech kosztował go prawo jazdy i 1,5 tys.

2023-11-16 9:16

Policjanci siedleckiej grupy SPEED w Rudzie Wolińskiej zatrzymali do kontroli drogowej 47-letniego mężczyznę z Siedlec, który spiesząc się na budowę jechał w obszarze zabudowanym 107 km/h, stracił prawo jazdy na 3 miesiące i musi zapłacić mandat w wysokości 1500 zł.

- Ostatnio policjanci wydziału ruchu drogowego siedleckiej komendy, wchodzący w skład grupy Speed w Rudzie Wolińskiej zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę, który kierując skodą przekroczył prędkość o 57km/h, jadąc w obszarze zabudowanym 107km/h. Mężczyzna tłumaczył się, że spieszy się na budowę.  Za popełnione wykroczenia na konto 47-latka zostało dopisanych 13 punktów karnych i musi zapłacić 1 500zł mandatu. Ponadto w związku z przekroczeniem prędkości o 57km/h mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy – informuje kom. Ewelina Radomyska z KMP w Siedlcach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE