policja

i

Autor: pixabay.com

Siedlce: matka i dwóch synów martwi. Zwłoki znaleziono w jednym z mieszkań

2021-12-22 14:09

Ciała trzech osób w jednym z mieszkań przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach. Na zwłoki starszej kobiety i jej dwóch dorosłych synów natrafili policjanci, którzy wcześniej dostali zgłoszenie, że właścicielka mieszkania od tygodnia nie daje oznak życia.

- Mieszkańcy bloku przy ulicy Sienkiewicza w Siedlcach powiadomili oficera dyżurnego naszej jednostki o braku kontaktu z sąsiadami, pod wskazany adres skierowany został patrol policji, a kiedy policjanci nie mogli dostać się do mieszkania, oficer dyżurny wysłał tam straż oraz karetkę pogotowia ratunkowego - relacjonuje nadkomisarz Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy siedleckiej policji.

Strażacy wyważyli drzwi. - Po siłowym wejściu do mieszkania ujawniono zwłoki 3 osób, są to członkowie jednej rodziny w wieku od 51 do 85 lat, obecnie na miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem prokuratora - informuje rzeczniczka policji.

Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną śmierci było zaczadzenie. Dokładnie będzie wiadomo po sekcji zwłok.

QUIZ. Grzegorz Ciechowski. 20. rocznica śmierci. Te utwory musisz znać! Dopasujesz tytuł?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi tytuł utworu Republiki z tekstem: (...) Ja jestem komórką. Nie wyrwę się, nie wyrwę się. To tylko wiem, wiem, wiem, wiem"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE