Siedlce: egzaminy dyplomowe i obrony w UPH stacjonarnie

2021-05-31 9:39
uph Siedlce
Autor: fot. Joanna Soćko

Już nie za pośrednictwem platformy online, ale twarzą w twarz. Studenci Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach będą zdawać egzaminy dyplomowe oraz bronić prac licencjackich i magisterskich w murach uczelni.

Taką decyzję podjęły władze uniwersytetu. - Planujemy jeszcze w tym roku akademickim, aby egzaminy dyplomowe, obrony prac magisterskich oraz promocje licencjatów odbyły się już w trybie stacjonarnym - mówi prof. Mirosław Minkina, rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

To dobra wiadomość zarówno dla studentów jak i wykładowców. - Myślę, że brakowało tego bezpośredniego kontaktu zarówno studentom, jak i wykładowcom, poza tym inaczej się weryfikuje wiedzę, kiedy się widzi studenta i student widzi wykładowcę, symbolika gestów, bezgłośny język też są ważne podczas takiego wydarzenia, jakim jest egzamin dyplomowy - dodaje rektor.

Przypomnijmy, że w tym roku akademickim zdecydowana większość zajęć na siedleckiej uczelni odbywa się online. Poprzednie egzaminy dyplomowe i obrony też organizowane były w trybie zdalnym.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Oto pytania! [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Czy w trakcie prowadzenia pojazdu, wraz z upływem czasu, poprawia się Twoja zdolność dostrzegania znaków i sygnałów drogowych?
Przygotowania do otwarcia Centrum Symulacji Medycznych UPH
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE