Policjantka z Sokołowa Podlaskiego Wicemistrzynią Polski Służb Mundurowych w Ju-Jitsu!

i

Autor: fot. KPP w Sokołowie Podlaskim

Sukcesy policji

Policjantka z Sokołowa Podlaskiego Wicemistrzynią Polski Służb Mundurowych w Ju-Jitsu!

2023-06-05 14:02

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sokołowie Podlaskim, st. sierż. Aleksandra Głuchowska wywalczyła w ostatni weekend (w sobotę, 3 czerwca) dwa srebrne medale w Ogólnopolskich Mistrzostwach Służb Mundurowych w Mińsku Mazowieckim, stając się Wicemistrzynią Polski w brazylijskiej sztuce walki Ju-Jitsu, w kategorii GI i NO GI. Serdecznie gratulujemy tak dużego sukcesu!

Starsza sierżant Aleksandra Głuchowska wykazuje się w pracy niezwykłą sumiennością i profesjonalizmem, co również przekłada się na jej zamiłowanie do sportu, a efekty dyscypliny i ciężkich treningów przełożyły się na zdobycie przez nią dwóch srebrnych medali podczas sobotnich (3 czerwca) zawodów służb mundurowych, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Nasza koleżanka po raz pierwszy przystąpiła do tak poważnych zawodów, dlatego zdobycie dwóch nagród jeszcze bardziej budzi w nas podziw i dumę – informuje st. sierż. Aleksandra Borowska z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

Policjantka z Sokołowa Podlaskiego Wicemistrzynią Polski Służb Mundurowych w Ju-Jitsu!

i

Autor: fot. KPP w Sokołowie Podlaskim

Na co dzień st. sierż. Aleksandra Głuchowska pełni obowiązki Referenta ds. Profilaktyki Społecznej, Patologii i Nieletnich Wydziału Prewencji KPP w Sokołowie Podlaskim. Wśród kolegów i koleżanek z pracy znana jest jako osoba, która bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków służbowych.

– Dzięki empatii i odpowiedniemu podejściu, Aleksandra często rozwiązuje problemy młodych sokołowian, z którymi na co dzień ma do czynienia. Dla niej nie ma problemów nie do rozwiązania i rzeczy niemożliwych – jej hart ducha i charakter wojowniczki przekładają się, jak widać, nie tylko na obowiązki służbowe, ale i na maty. W imieniu całej Komendy serdecznie gratulujemy jej osiągniętego sukcesu. Ta wygrana pokazała nam, że warto walczyć o swoje marzenia, dosłownie i w przenośni. Życzymy Aleksandrze wielu osiągnięć w życiu zawodowym oraz sportowym. Swoim zachowaniem motywuje ona innych do działania – podsumowuje st. sierż. Aleksandra Borowska.

My także, w imieniu redakcji siedleckiej Eski, serdecznie gratulujemy st. sierż. Aleksandrze Głuchowskiej tak znaczącego sukcesu w tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostwach Służb Mundurowych i życzymy jeszcze lepszych wyników w przyszłym roku!

Sonda
Czy uważasz, że praca w policji jest trudna?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE