szpital covid karetka zgon

i

Autor: Monika Półbratek Zdjęcie ilustracyjne

Po weekendzie trzy zgony pacjentów covidowych w obu szpitalach w Siedlcach

2020-12-21 9:13

Jak informują Urząd Miasta oraz dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach, w ciągu ostatnich dni w placówce zmarło dwóch pacjentów covidowych. Zgodnie z informacjami od zarządu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach, w tym samym czasie zmarła tam jedna osoba chora na COVID-19.

Zmarli w weekend pacjenci w Szpitalu Miejskim SPZOZ-u w Siedlcach to dwaj mężczyźni. Pierwszym był 73-letni mieszkaniec Siemiatycz, a drugim 72-latek, pochodzący z powiatu ostrowskiego.

W poniedziałek, 21 grudnia o godz. 7.30 w placówce przebywało 97 osób chorych na COVID-19. W ciągu weekendu przyjęto 11 nowych pacjentów covidowych, a wypisano 16 ozdrowieńców. 

W Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach hospitalizowanych jest obecnie 26 pacjentów z COVID-19 oraz 16 osób z podejrzeniem tej choroby. Ponadto w Szpitalu Tymczasowym zlokalizowanym przy ul. Bema przebywa obecnie 16 pacjentów covidowych.

Personel i pacjenci Siedleckiego Centrum Onkologii ubrali choinkę podarowaną im przez leśników
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE