Policja radiowóz

i

Autor: pixabay.com zdjęcie ilustracyjne

Pijany 42-latek uszkodził ogrodzenie

2023-01-26 8:34

Mimo wielu apeli pijani kierowcy to wciąż plaga naszych dróg. Niedawno 42-latek uszkodził ogrodzenie jednej z posesji w Sokołowie Podlaskim. Okazało się, że kierowca volvo miał 2 promile alkoholu w organizmie.

- Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie, że kierujący pojazdem marki Volvo wjechał w ogrodzenie posesji na jednej z ulic w Sokołowie Podlaskim. Zgłaszający podał, że widział jak z pojazdu wychodzi mężczyzna. Zadysponowany do obsługi tego zdarzenia patrol, potwierdził zgłoszoną sytuacje. Okazało się, że kierującym był 42-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości, miał 2 promile alkoholu w organizmie. O losie mężczyzny zadecyduje sąd – wyjaśnia st. sierż. Aleksandra Borowska z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE