Panie w mundurach czytały dzieciom! Czytanie na trawie w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach

i

Autor: fot. Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach

Fotorelacja z imprezy

Panie w mundurach czytały dzieciom! Czytanie na trawie w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach [FOTO]

2023-06-07 13:05

W ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, trwającego w dniach 1-7 czerwca i przebiegającego pod hasłem „Książka jest jak ogród”, w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Czytanie na trawie”. Panie, reprezentujące różne lokalne służby mundurowe, przeczytały książki uczniom szkół podstawowych.

Podczas spotkania w Bibliotece Pedagogicznej w Siedlcach dzieciom przeczytały książki: podkomisarz Ewelina Radomyska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach, starszy kapitan Rozalia Remiszewska z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach, a także porucznik Magdalena Wardzyńska i szeregowa Dominika Błażejczyk z 18. Batalionu Dowodzenia w Siedlcach.

Historii o Kici Koci wysłuchały dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 17 oraz uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej nr 1 w Siedlcach. Od przedstawicielek służb mundurowych dzieci dostały także drobne upominki. Jak informują Aneta Jasińska i Anna Mielczarek z Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach, wszyscy uczestnicy promującej czytelnictwo akcji „Czytanie na trawie”, zorganizowanej z okazji XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, byli bardzo zadowoleni i obiecali, że chętnie odwiedzą książnicę ponownie.

Sonda
Czytasz lub czytałeś(aś) dzieciom książki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE