komendant Garwolin

i

Autor: KPP Garwolin

Nowy komendant policji w Garwolinie

2022-10-20 18:32

Policjanci z Garwolina mają nowego szefa. Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu nadkom. Janusz Mularski został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

20 października w sali konferencyjnej garwolińskiej komendy Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie przez nadkom. Janusza Mularskiego. W uroczystości wziął udział Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec oraz jego zastępca insp. Dariusz Król.

Nadkom. Janusz Mularski będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego podległej jednostki.

- Nadkom. Janusz Mularski służył w Samodzielnych Pododdziałach Prewencji Policji w Radomiu oraz w strukturach Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Od 2000 roku związany z pionem kryminalnym. Był m.in. Naczelnikiem Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Zastępcą Naczelnika, a następnie Naczelnikiem Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. W 2019 roku awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu.  Od maja tego roku pełnił obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie. Odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Srebrną Odznaką Zasłużony Policjant – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE