automaty

i

Autor: Materiały prasowe

Nielegalny salon gier w Siedlcach

2022-10-13 8:37

Siedleccy policjanci wraz z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego zlikwidowali w Siedlcach nielegalny salon gier. Zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych.

- Policjanci z Wydziału dw. z Korupcją i Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie  pracowali nad sprawą kolejnego w Siedlcach lokalu,  w którym mogły znajdować się nielegalne automaty do gier. Informacje zdobyte przez funkcjonariuszy potwierdziły się i w jednej z kamienic na terenie Siedlec zabezpieczono 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. W pomieszczeniu znajdowała się osoba prowadząca tę nielegalna działalność, obsługa  oraz kilku klientów. Automaty zostały  zabezpieczone i przetransportowane do siedziby Oddziału Celnego w Siedlcach i będą stanowić dowód w sprawie – informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska z KMP w Siedlcach.

Osobę odpowiedzialną za uruchomienie nielegalnego procederu czeka obecnie postępowanie karno-skarbowe. W myśl obowiązujących przepisów, kto wbrew warunkom koncesji lub bez wymaganego urzędowego sprawdzenia posiada automat do gier podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności do lat 3 lub obu tym karom łącznie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE