Na 100-lecie I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach – dwudniowy Zjazd Absolwentów!

i

Autor: fot. I LO. im. B. Prusa w Siedlcach Budynek I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach

Świętują jubileusz!

Na 100-lecie I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach – dwudniowy Zjazd Absolwentów!

2023-11-16 16:35

Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach świętuje w tym roku okrągły jubileusz 100-lecia istnienia szkoły. Z tej wyjątkowej okazji w dn. 17 i 18 listopada odbędzie się dwudniowy Zjazd Absolwentów i Nauczycieli „Prusa”. Dyrekcja szkoły zachęca wszystkie zainteresowane osoby do uczestnictwa w części oficjalnej uroczystości oraz w wydarzeniach towarzyszących, których program jest dość bogaty.

Program Zjazdu Absolwentów i Nauczycieli z okazji 100-lecia I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach:

17.11.2023r.

  1. O godzinie 11.30 – Muzyczny Koncert Pokoleń – sala widowiskowa Podlasie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach (projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach).
  2. O godzinie 17.00 – uroczystości w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach Scena Teatralna Miasta Siedlce (koordynacja projektu – Anita Woźnica, Dariusz Różański, Danuta Koper), w tym:
  • koncerty fortepianowe absolwentów szkołyNatalii Kosnowskiej i Kacpra Jastrzębskiego – wykonane z towarzyszeniem orkiestry Zespołu Szkół Muzycznych w Siedlcach. Orkiestrę poprowadzi ks. prof. Michał Szulik.
  • występ chóru żeńskiego, który tworzą uczennice i absolwentki I LO im. Bolesława Prusa oraz chóru Canzona Szkoły Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach. Chóry wystąpią pod kierownictwem Dariusza Różańskiego.
  • spektakl teatralny z udziałem Joanny Żółkowskiej, absolwentki szkoły (wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Siedlcach).

18.11.2023r.

  1. O godzinie 9.00 Msza święta w Kościele św. Stanisława BM w Siedlcach.
  2. O godzinie 11.30 Część oficjalna XII Zjazdu Absolwentów i Nauczycieli Gimnazjum i Liceum im. B. Prusa w Siedlcach [wydarzenie organizuje Komitet Organizacyjny XII Zjazdu Wychowanków i Nauczycieli Gimnazjum i Liceum im. B. Prusa w Siedlcach).
  3. O godzinie 14.00 Mecz w piłkę koszykową z udziałem absolwentów szkoły – hala MOSiR w Siedlcach (koordynacja projektu – Piotr Szyszkowski).
  4. O godzinie 20.00 – Bal w Zajeździe Chodowiak (wydarzenie organizuje Komitet Organizacyjny XII Zjazdu Wychowanków i Nauczycieli Gimnazjum i Liceum im. B. Prusa w Siedlcach).
Program Zjazdu Absolwentów i Nauczycieli z okazji 100-lecia I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach

i

Autor: fot. I LO. im. B. Prusa w Siedlcach
Sonda
Czy byłeś(aś) kiedykolwiek na zjeździe absolwentów swojej szkoły?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE