motowigilia

i

Autor: JS

Motowigilia. Świąteczne spotkanie dla mieszkańców Siedlec i nie tylko

2021-12-17 15:46

Świąteczne smakołyki, wspólne kolędowanie i gorąca atmosfera. To wszystko czeka na uczestników Motowigilii. Tradycyjne przedświąteczne spotkanie organizowane przez siedleckich miłośników motoryzacji odbędzie się w najbliższą sobotę (18 grudnia).

- Od kilku lat organizujemy Motowigilię w Siedlcach, która skupia mieszkańców naszego miasta przy jednym stole, przy wspólnym posiłku, przy wspólnym śpiewaniu - mówi Piotr Prokurat ze Stowarzyszenia Naturalnie 4 x 4.

Fani motoryzacji tradycyjnie przygotowują mnóstwo atrakcji. Coś dla siebie znajdą zarówno dorośli jak i dzieci. - Na profesjonalnej scenie od 13 do 18 będą grały zespoły, przygotowaliśmy tez wspólnie z Kołami Gospodyń Wiejskich mnóstwo potraw regionalnych, będzie też Mikołaj, kóry dla wszystkich dzieci przywiezie prezenty - dodaje Piotr Prokurat.

Motowigilia odbędzie się na parkingu naprzeciwko Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.​

Jak dobrze znasz polskie kolędy?

Pytanie 1 z 10
Bóg się rodzi, moc truchleje,
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE