Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

i

Autor: fot. MKP Pogoń Siedlce

Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

2023-02-27 11:50

Jutro siedleccy piłkarze powalczą o historyczny półfinał. 28 lutego MKP Pogoń Siedlce zmierzy się z Górnikiem Łęczna w ramach ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Z tej okazji Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem tytularnym turnieju – Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie – przygotował dla siedleckich kibiców wyjątkową akcję. W 1/4 finału rozgrywek, trofeum Fortuna Pucharu Polski zawita do Siedlec. Na kibiców czekają też konkursy i inne atrakcje.

We wtorek 28 lutego o 17:30 w Siedlcach Pogoń zmierzy się z I-ligowym Górnikiem Łęczna w ramach ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Rywal Pogonistów w tabeli Fortuna I ligi plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 22 punktów. W miniony weekend w wyjazdowym spotkaniu uległ Resovii 0:1. Porażka sprawiła, że na stanowisku trenera nastąpiła zmiana – Marcina Prasoła zastąpił Ireneusz Mamrot. Z kolei Pogoniści w doskonałych nastrojach zainaugurowali wiosenne rozgrywki eWinner II ligi. Na własnym stadionie wyższość ekipy z Siedlec musiała uznać Garbarnia Kraków. Zespół Marka Saganowskiego zajmuje 9 miejsce. W Pogoni występuje były zawodnik Górnika – Dawid Smug.

Dla klubów biorących udział w rozgrywkach oraz dla wszystkich wiernych kibiców, jeszcze przed meczem ćwierćfinałowym przygotowana zostanie wyjątkowa niespodzianka:

Mobilną strefę Fortuna Pucharu Polski spotkacie na Stadionie Pogoni Siedlce od godziny 16:30, a w niej liczne konkursy, animacje, gadżety, a przede wszystkim trofeum Fortuna Pucharu Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców! Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie – zachęca Grzegorz Koprukowiak, manager Pogoni. Jak dodaje, Fortuna Puchar Polski, zwany też Pucharem Tysiąca Drużyn, to doskonałe odzwierciedlenie tej zasady: – Biorą w nim udział drużyny zarówno amatorskie, jak i profesjonalne. To sprawia, że niejednokrotnie jesteśmy świadkami niespodziewanych czy wręcz sensacyjnych rozstrzygnięć, niesamowitych zwrotów akcji i pięknych historii, które potrafi napisać tylko sport, a w szczególności piłka nożna.

Mobilna Strefa Fortuna Pucharu Polski zagości w Siedlcach

i

Autor: fot. MKP Pogoń Siedlce
Sonda
Czy jesteś kibicem siedleckiej Pogoni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE