Konkurs patriotyczny

i

Autor: Powiat siedlecki Konkurs dla KGW

Konkurs

Konkurs „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom”

2023-10-03 11:35

Powiat siedlecki zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie „Stroik patriotyczny w hołdzie poległym bohaterom”.

Tematem konkursu który ogłosił powiat siedlecki jest wykonane własnoręcznie stroika patriotycznego przez Koła Gospodyń Wiejskich. Stroiki zostaną złożone 1 listopada na grobach poległych bohaterów, którzy zginęli w walkach w obronie Ojczyzny.

Stroik wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który można pobrać ze strony https://samorzad.gov.pl/web/powiat-siedlecki/konkurs-stroik-patriotyczny-w-holdzie-poleglym-bohaterom należy dostarczyć do 23 października 2023 r. do Starostwa Powiatowego w Siedlcach, ul. Piłsudskiego 40 do pokoju nr 410.  

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 27 października 2023 r. poprzez opublikowanie informacji na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Powiatu Siedleckiego.

Dla laureatów pierwszych trzech miejsc oraz czterech wyróżnień przewidziane są nagrody pieniężne.

Konkurs patriotyczny

i

Autor: Powiat siedlecki Konkurs dla KGW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE