Koncerty, pokaz laserów i Wielka Parada Niepodległości w Siedlcach już 11 listopada!

i

Autor: fot. Magda Szewczuk Zdjęcie archiwalne

Zapowiedź wydarzenia

Koncerty, pokaz laserów i Wielka Motoparada Niepodległości w Siedlcach już 11 listopada!

2023-11-09 12:56

W sobotę 11 listopada tradycyjnie przejedzie ulicami Siedlec Wielka Motoparada Niepodległości! Trasa przejazdu będzie wiodła przez centrum miasta i większe ulice. Oprócz parady, do której mogą się przyłączać wszyscy chętni mieszkańcy Siedlec i okolic, na placu gen. Sikorskiego odbędą się trzy koncerty i pokaz laserów. Nie zabraknie też ciepłego poczęstunku dla uczestników.

„Wolność kocham i rozumiem” – pod takim hasłem przewodnim odbędzie się w tym roku Wielka Motoparada Niepodległości w Siedlcach. Jak co roku, w mieście nie zabraknie uroczystych obchodów narodowego święta, w których będzie można uczestniczyć już od rana. Ich ukoronowaniem będzie właśnie tradycyjna już Motoparada.

Od 16.15 zapraszamy na koncerty trzech zespołów – wystąpią Wolni jak Motyle, ŁOK’ej Band i Team of Patriot’s. Około 17.45 odśpiewamy hymn, a po przemówieniu Prezydenta, około godz. 18.00 wyruszymy paradą pojazdów ulicami miasta Siedlce. Odbędzie się także pokaz laserów, a uczestnikom wydarzenia zapewniamy gorące posiłki – informuje Aneta Krajewska, Naczelnik Gabinetu Prezydenta Siedlec.

W tym roku Motoparadę organizuje Miasto Siedlce, przy pomocy lokalnych organizacji, zrzeszających fanów motoryzacji, takich jak: Towarzystwo Silnikowe, MTZ KORBA i NATURA-lnie 4x4.

Trasa Motoparady będzie taka w jak zeszłym roku: pojedziemy ulicą Piłsudskiego, skręcimy w ul. 3 Maja, potem przejedziemy ul. Partyzantów do Monte Cassino i Warszawskiej, następnie przejedziemy ulicą Sokołowską i skręcimy w prawo, w stronę centrum miasta, wracając na plac Generała Sikorskiego. Ponieważ jest to bardzo duża impreza i przedsięwzięcie, które angażuje wielu uczestników, zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych, prosimy o odpowiedzialne podejście do wydarzenia i właściwe w nim uczestnictwo – mówi Piotr Prokurat ze stowarzyszenia Naturalnie 4x4.

Organizatorzy Wielkiej Motoparady Niepodległości zachęcają osoby, które zechcą w niej uczestniczyć, do zabrania ze sobą flag i innych symboli narodowych. Udział jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Sonda
Brałeś(aś) kiedykolwiek udział w Motoparadzie Niepodległości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE