Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

i

Autor: fot. Wikipedia

Zapowiedź imprezy

Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

2023-09-29 19:20

W związku z Międzynarodowym Dniem Muzyki oraz z Międzynarodowym Dniem Seniora, lokalne Stowarzyszenie Orzanka organizuje w koncert pod hasłem „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego”. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 października o 19.00 w świetlicy w Ujrzanowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki i jednocześnie Międzynarodowy Dzień Osób Starszych. To wspaniałe okazje, by spędzić niedzielny wieczór w świecie niezapomnianych melodii Seweryna Krajewskiego, do którego przeniesie nas zespół Ambitus w składzie: Radosław Świderski – wokal, gitara akustyczna, Krzysztof Chromiński – fortepian, Andrzej Maleńczuk – bas akustyczny i Janusz Maleńczuk – instrumenty perkusyjne. Zapraszamy – mówi Grzegorz Kośny ze Stowarzyszenia Orzanka, organizator.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć najbardziej znane przeboje Seweryna Krajewskiego z czasów największej świetności Czerwonych Gitar, ale także utwory solowe artysty, w tym piosenki znane z filmów oraz napisane dla innych wykonawców.

– W tę sentymentalną podróż poniosą nas melodie takie jak: „Tak bardzo się starałem”, „Anna Maria”, „Uciekaj moje serce”, „Remedium”, „Dozwolone do lat 18”, „Ciągle pada", „Nie zadzieraj nosa”, „Szukaj mnie" czy „Nie jesteś sama" i wiele innych. Chyba wszyscy pamiętamy znakomite teksty wybitnych autorów: Magdy Czapińskiej, Krzysztofa Dzikowskiego, Jacka Cygana oraz Agnieszki Osieckiej – dodaje Grzegorz Kośny.

Przypominamy: koncert już w najbliższą niedzielę, 1 października, w Świetlicy w Ujrzanowie, na terenie gminy Siedlce. Początek o 19.00. Wstęp wolny.

Koncert „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego” w Ujrzanowie pod Siedlcami

i

Autor: fot. Organizatorzy
Sonda
Lubisz piosenki napisane przez Jacka Cygana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE