Kandydatka w konkursie Miss Polonia 2020 liczy na wsparcie siedlczan! [FOTO, AUDIO]

2021-03-01 9:19
Jessica Guzek studiowała dziennikarstwo, ale swoją najbliższą przyszłość wiąże z modelingiem
Autor: Monika Półbratek Jessica Guzek studiowała dziennikarstwo, ale swoją najbliższą przyszłość wiąże z modelingiem

W drodze po koronę dla najpiękniejszej Polki, liczy na pomoc mieszkańców Siedlec i regionu. 22-letnia Jessica Guzek, finalistka konkursu Miss Polonia 2020, oficjalnie startuje w nim jako kandydatka z Warszawy, ale pochodzi z okolic Siedlec – z Broszkowa w gminie Kotuń. Zapowiada, że jeżeli uda jej się wygrać w konkursie, będzie promować tzw. „ciałopozytywność”.

– Jako Miss Polonia chciałabym promować ruch „body positive”, który jest szczególnie bliski mojemu sercu, ponieważ mówi o tym, aby kobiety nie wstydziły się swojego ciała i akceptowały siebie takimi, jakie są. Bo wszystkie jesteśmy piękne na swój sposób. Myślę, że Polki mają problem z zaakceptowaniem samych siebie, ponieważ nie czują się pewnie, nie realizują swoich marzeń. Jako Miss Polonia chciałabym je zachęcać do tego (…) Chciałabym wspierać kobiety i pomagać im, ponieważ gdy byłam młodsza, sama nie miałam tej pewności siebie, nie znałam swojej wartości. Ale dziś już ją znam! – mówi Jessica Guzek.

Pochodząca z naszego regionu kandydatka na Miss Polski studiowała dziennikarstwo, ale obecnie skupia się na rozwijaniu kariery modelki, w czym bardzo pomaga jej udział w konkursie. W drodze do zwycięstwa prosi mieszkańców Siedlec i okolic o wsparcie w głosowaniu SMS-owym.

– Zachęcam do wysyłania SMS-ów o treści MISSPOLONIA.3, ponieważ trójka to właśnie jest mój numer finałowy, na numer: 73601. Finalistka, która zdobędzie największą liczbę głosów, automatyczne trafi do konkursowej TOP 5 i zostanie Miss Publiczności – mówi Jessica.

Siedlce 100 lat temu: ul. Konarskiego i najstarsze szkoły w mieście

Finał konkursu Miss Polonia 2020 odbędzie się 8 marca 2021 roku w Wielkim Teatrze w Łodzi. Więcej o dotychczasowym przebiegu konkursu, a także o pochodzącej z naszego regionu finalistce, usłyszycie w załączonej poniżej audycji.

Posłuchaj wywiadu z Jessicą Guzek, finalistką konkursu Miss Polonia 2020: