jar3

i

Autor: Materiały prasowe

Jesienny Jarmark Staropolski w Siedlcach

2022-10-12 11:08

Od 14 do 16 października na placu Generała Sikorskiego w Siedlcach będzie odbywał się "Jesienny Jarmark Staropolski", będzie coś dla ciała i ducha. Występy zespołów, strefa zabaw dla dzieci, strefa pysznego jedzenia i dużo więcej.

Podczas weekendu organizatorzy zadbali o kubki smakowe oraz zmysły artystyczne ... wszystkich miłośników wydarzeń plenerowych! Spotkacie wyśmienitych wystawców z całej Polski. Nie zabraknie bardzo dobrego jedzenia, wyśmienitych piw rzemieślniczych, producentów biżuterii, producentów serów regionalnych, wędlin, chlebów, miodu, rękodzielników... oraz wielu innych! każdy znajdzie coś dla siebie.

- Super atrakcję przygotowaliśmy wraz ze Strzelnicą "Prime Shoot". Nie zapomnieliśmy o najmłodszych. W sobotę oraz niedzielę spotkacie się z bohaterami Psiego Patrolu oraz Hello Kitty. Nie zabraknie dmuchanych zjeżdżalni oraz eurobungee oraz bezpłatnego malowania buziek. Na koniec wydarzenia zagości Zespół Śpiewaczy Chodów – informują organizatorzy.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Eski Siedlce!

jarm

i

Autor: Materiały prasowe
jarm2

i

Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE