Jechał za szybo w zabudowanym

i

Autor: KPP Garwolin

Jechał ponad 120 km/h w zabudowanym – zapłaci 2,5 tys. mandatu

2023-03-30 16:19

Policjanci garwolińskiej grupy Speed byli we właściwym miejscu i czasie. Tym razem zatrzymali kierującego, który zlekceważył obowiązujące ograniczenie prędkości. Kierowca seata przekroczył dozwoloną prędkość o 72 km/h w obszarze zabudowanym. Nieodpowiedzialny kierowca już stracił prawo jazdy.

- 29 marca funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego garwolińskiej komendy, którzy wchodzą w skład grupy Speed, około godz. 13 zatrzymali do kontroli kierowcę seata. Mężczyzna w Garwolinie na ulicy Sobieskiego w obszarze zabudowanym w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 122 km/h – informuje podkom. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Mieszkaniec powiatu garwolińskiego stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Na kierowcę policjanci nałożyli mandat w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE