Jarosław Kaczyński na pogrzebie znanego w Siedlcach działacza Zbigniewa Sobolewskiego

i

Autor: fot. Ol.Sk

Jarosław Kaczyński na pogrzebie znanego w Siedlcach działacza Zbigniewa Sobolewskiego

2022-10-21 13:20

W parafii pw. Bożego Ciała w Siedlcach odbywają się dzisiaj (w piątek, 21 października) uroczystości pogrzebowe przedsiębiorcy i działacza społecznego z Siedlec – śp. Zbigniewa Sobolewskiego. Udział w nich bierze Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

Śp. Zbigniew Sobolewski zmarł 17 października w wieku 66 lat. Był znanym siedleckim przedsiębiorcą i właścicielem sieci sklepów Carlos. Był również członkiem Polskiego Towarzystwa Gospodarczego. Należał do osób zaangażowanych we wzniesienie pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego w Siedlcach, był przewodniczącym społecznego komitetu jego budowy.

Uroczystości pogrzebowe śp. Zbigniewa Sobolewskiego odbyły się dzisiaj (w piątek, 21 października) w parafii pw. Bożego Ciała w Siedlcach. Mszy św. Pogrzebowej przewodniczył biskup siedlecki Kazimierz Gurda. W pogrzebie wziął udział Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE