Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!

2021-09-13 17:39
Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!
Autor: Pixabay Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!

Już za kilka tygodni studenci wrócą na wykłady, dlatego stołeczne uczelnie przygotowują się do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. Większość z nich podjęła już decyzję o tym, w jakiej formie będą realizowane zajęcia. Postanowienie w tej sprawie wydały już m.in. Uniwersytet Warszawski i uniwersytet SWPS.

Rok akademicki 2021/2022 w stolicy

Stołeczne uczelnie gotowe na nowy rok akademicki! Większość z nich podjęła już decyzję w jakiej formie będą odbywały się zajęcia. Władze Uniwersytetu Warszawskiego chcą, by większość przedmiotów realizowano w budynku uczelni - mówi rzeczniczka UW, Anna Modzelewska.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

- Decyzja o powrocie do nauki stacjonarnej została podjęta jeszcze w kwietniu, po konsultacjach z kierownikami jednostek dydaktycznych, studentami i doktorantami. Poszczególne wydziały mogą też same decydować o realizacji części zajęć zdalnie - mówi Anna Modzelewska.

Nowy rok akademicki na SWPS

Uniwersytet SWPS planuje natomiast prowadzić nauczanie stacjonarne z elementami zajęć zdalnych: - Nasze wydziały w zależności od wymagań programowych na danym kierunku będą prowadzić zajęcia w systemie hybrydowym - część w trybie zdalnym, a część w budynkach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - tłumaczy Adrianna Szymańska-Zacheja z SWPS.

Sonda
Czy szczepienia na Covid powinny być obowiązkowe?

Początek zajęć dydaktycznych zaplanowano na 1 października.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Jak będą wyglądały studia w roku akademickim 2021/2022? Znamy decyzję!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE