IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach zaprasza na dzień otwarty

i

Autor: fot. Monika Półbratek

Dzień drzwi otwartych

IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach zaprasza na dzień otwarty

2023-03-31 10:52

Zachęcają do zwiedzania budynku szkoły i zapoznania się z jej ofertą edukacyjną. Dzień drzwi otwartych odbędzie się w weekend (w sobotę, 1 kwietnia) w IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach. Tego dnia będzie można spotkać się z nauczycielami, uczniami i absolwentami liceum.

Wszystkich absolwentów szkół podstawowych, chcących uczyć się w „Żółkiewskim”, zapraszam na dzień otwarty 1 kwietnia. Młodzież, nauczyciele i dyrekcja będą do Waszej dyspozycji. Także absolwenci będą zachęcać przyszłych Żółkiewszczaków do tego, by podjęli naukę w tej najstarszej szkole w Siedlcach i regionie. Ciekawa oferta edukacyjna, profile, historia szkoły, nowoczesne wyposażenie, dobrze położona szkoła w centrum miasta i – jak mówi młodzież – atmosfera tej szkoły. Zapraszamy serdecznie! – mówi Jacek Jagiełło, dyrektor IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach.

W sobotę 1 kwietnia szkołę będzie można zwiedzać w godz. od 10.00 do 13.00.

Sonda
Wolisz liceum czy technikum?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE