Harcerze zapraszają na nową grę miejską „Śladami historii Siedlec”!

i

Autor: fot. Hufiec ZHP "Podlasie" w Siedlcach

Zapowiedź wydarzenia

Harcerze zapraszają na nową grę miejską „Śladami historii Siedlec”!

2023-11-10 20:39

Harcerze z Hufca ZHP „Podlasie” w Siedlcach stworzyli grę miejską i zapraszają do zapisów! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 listopada. Mogą bezpłatnie wziąć w nim udział wszyscy chętni, niezależnie od wieku. Gra terenowa pt. „Śladami Historii Siedlec” przybliży mieszkańcom dzieje miasta.

POSŁUCHAJ o tym, co nowego w Hufcu ZHP Podlasie w Siedlcach i o nowej grze miejskiej siedleckich harcerzy:

– To już kolejna historyczna gra miejska organizowana przez Hufiec ZHP „Podlasie” w Siedlcach! Rok temu przetestowaliśmy ten format wewnątrz, na naszym zlocie, a teraz chcemy przetestować go dla wszystkich mieszkańców Siedlec i okolic (...) Jeżeli macie ochotę podążyć „Śladami historii Siedlec” i poznać ciekawostki, które często nie są znane opinii publicznej, a przy okazji pobawić się w stylu harcerskim, czyli wziąć udział w terenowej grze miejskiej z zadaniami i różnymi rywalizacjami, których na co dzień nie spotkacie, to zapraszamy Was bardzo serdecznie do zgłaszania się! – mówi przewodnik Aleksander Panasiuk z Hufca ZHP „Podlasie” w Siedlcach.

„Śladami historii Siedlec” – nowa gra terenowa siedleckich harcerzy. Trwają zapisy!

i

Autor: fot. Monika Półbratek Aleksander Panasiuk

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 listopada. Rozpocznie się o godzinie 15.00, a punktem spotkania będą tereny zielone w pobliżu dawnego amfiteatru. Gra zakończy się około godziny 18.00. Osoby, które chcą wziąć udział w grze, muszą wcześniej wypełnić formularz zgłoszeniowy dla swojego patrolu.

Potrzebujecie tylko dwóch osób, choć może być Was więcej. Wchodzicie w formularz z linka: https://forms.office.com/e/cvU18u3cyt i tam zgłaszacie swoją drużynę. Ważne jest, by był z Wami pełnoletni opiekun i żebyście posiadali przynajmniej jeden telefon z dostępem do czytnika kodów QR – dodaje Aleksander Panasiuk.

Harcerze zapraszają na nową grę miejską „Śladami historii Siedlec”!

i

Autor: fot. Hufiec ZHP "Podlasie" w Siedlcach

Organizator przewiduje nagrody dla najlepszych patroli! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej o tym, co nowego u siedleckich harcerzy, można usłyszeć w załączonym nad tekstem podcaście.

Sonda
Czy kiedykolwiek brałeś(aś) udział w terenowej grze miejskiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE