Festyn rodzinny na Zamku w Liwie już w sobotę 10 czerwca!

i

Autor: fot. Zamek w Liwie

Zapowiedź imprezy

Festyn rodzinny na Zamku w Liwie już w sobotę 10 czerwca!

2023-06-07 14:06

Gang Kucyków, animacje dla dzieci, gry i zabawy rycerskie oraz dmuchany plac zabaw – to tylko niektóre atrakcje festynu rodzinnego, który odbędzie się w sobotę, 10 czerwca na Zamku w Liwie! Na imprezę zapraszają dyrekcja Muzeum-Zbrojowni oraz jednostka OSP Liw.

Festyn rodzinny na Zamku w Liwie odbędzie się w najbliższą sobotę, 10 czerwca. Imprezę organizuje dyrekcja Muzeum-Zbrojowni wraz z OSP Liw. Jak zapewniają Organizatorzy, w godzinach od 12.00 do 19.00 dzieci i dorośli będą mogli spędzić przyjemne i słoneczne czerwcowe popołudnie w Dolinie Liwca, okraszone licznymi atrakcjami.

Dla najmłodszych uczestników wydarzenia zaplanowane zostały gry, zabawy, konkursy i malowanie twarzy. Nie lada atrakcją będzie też dmuchany plac zabaw oraz Gang Kucyków (w godz. od 15.00 do 19.00). Ponieważ impreza odbędzie się na podzamczu, nie zabraknie tam także zabaw i gier rycerskich. Animować będą rycerze z Chorągwi Pułtuskiej oraz Daniel Sukniewicz ze Szlaku Książąt Mazowieckich. Będzie można podpatrzeć, jak pracuje garncarz, postrzelać z łuku, a dzięki mincerzowi wybić własną monetę i spróbować swoich sił na rycerskim torze przeszkód. 

Nie zabraknie też atrakcji dla starszych uczestników imprezy. Odbędą się pokazy tańca w wykonaniu Szkoły Latino Fever, wernisaż wystawy „Niebo” na zamkowej wieży, a także pokaz ratownictwa przygotowany przez OSP Liw. Muzykę podczas festynu zapewni DJ Hard. Odbędzie się także koncert Moniki Doktorskiej. Szczegółowy harmonogram wydarzenia można znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie.

Festyn rodzinny na Zamku w Liwie już w sobotę 10 czerwca!

i

Autor: fot. Zamek w Liwie
Sonda
Lubisz imprezować?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE