ESKA Dowozi  - zdjęcie główne

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi w Siedlcach! Dziękujemy, że byliście z nami! Podsumowanie akcji

2021-05-28 14:47

Akcja Eska Dowozi w Siedlcach wystartowała 10 maja. Przez trzy tygodnie dostarczaliśmy pyszną szamkę i pomarańczowe ESKA BOXY do naszych słuchaczy. Dziękujemy za Wasze zaufanie, za możliwość poznania Was i Waszych rodzin. Przez te trzy tygodnie Radio Eska Siedlce robiło wam dzień! Zobaczcie podsumowanie akcji!

Akcja ESKA Dowozi w Siedlcach dobiegła końca. Dostarczyliśmy już ostatnią paczkę:

Ostatnią paczkę gadżetów od siedleckiej redakcji ESKI oraz obiady od naszego sponsora - firmy Catering Obiadowy Blue otrzymało małżeństwo - Agnieszka i Tomek. Agnieszka napisała w swoim zgłoszeniu, że obchodziła ostatnio urodziny, a taka wygrana byłaby dla niej wspaniałym prezentem. Gdy zadzwoniliśmy do niej z informacją o wygranej, okazało się, że jest w pracy, w Sokołowie Podlaskim. W jej imieniu obiady i paczkę z gadżetami odebrał zatem w Siedlcach jej mąż Tomek. Agnieszce, z okazji obchodzonego ostatnio święta, życzymy raz jeszcze dużo zdrowia i szczęścia! 

Agnieszka i Tomek

i

Autor: fot. Olga Skrzek
Ostatni pakiet obiadów od naszego sponsora oraz ESKA Box od siedleckiej redakcji trafiły do Agnieszki i Tomka. POSŁUCHAJ:

ESKA DOWOZI w Siedlcach: rozdajemy nagrody i jedzonko [27.05]

Eskabox i zestawy obiadowe trafiły dziś do Renaty, która pracuje w słynnym blaszaku przy ulicy Młynarskiej w Siedlcach. Nasza wierna słuchaczka bardzo się ucieszyła, bo jeszcze nigdy niczego nie wygrała. A oprócz ciepłego jedzonka zawieźliśmy Renacie mnóstwo dobrej, pomarańczowej energii. Skorzystały też koleżanki.

Renata

i

Autor: fot. JS Renata zgłosiła się do naszej zabawy i wygrała. Wy też możecie! To już ostatnia szansa.
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Tym razem odwiedziliśmy Renatę. POSŁUCHAJ:

W ramach akcji Eska Dowozi zawitaliśmy do Moniki [26.05]

Tym razem Box eskowych gadżetów i gorące obiady trafił do biura ubezpieczeń w którym pracuje Monika. Była to jej pierwsza w życiu wygrana w konkursie. Życzymy aby było ich więcej.

Eska dowozi u Moniki

i

Autor: Olga Skrzek

W ramach akcji ESKA Dowozi, dostarczyliśmy obiady do jednej z siedleckich przychodni zdrowia [25.05]

Kolejny zestaw eskowych gadżetów otrzymała od nas Ela, mama dwóch małych dziewczynek, która pracuje w recepcji przychodni przy ul. Romanówka. Właśnie tam, wspólnie ze sponsorem akcji, zawieźliśmy jej obiady. Podzieliła się nimi z koleżankami z pracy. Słodycze od naszej redakcji na pewno docenią jej córeczki... ;) 

Ela

i

Autor: fot. Olga Skrzek
Ela odebrała już gadżety od redakcji ESKI i obiady od naszego sponsora. POSŁUCHAJ:

ESKA DOWOZI w Siedlcach. Kolejny słuchacz nagrodzony, najedzony i szczęśliwy [24.05]

Tym razem ekipa siedleckiej ESKI zrobiła fajny dzień Radkowi, który pracuje w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Trwają właśnie przygotowania do koncertów i innych imprez, więc box pełen eskowych gadżetów oraz jedzonko bardzo się przydały i umiliły intensywny czas. Radek podzielił się wszystkim ze swoimi zapracowanymi kolegami. 

Radek

i

Autor: fot. JS
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Pomarańczowe gadżety i zestawy obiadowe dostał Radek. POSŁUCHAJ:
Eska w salonie urody

i

Autor: Olga Skrzek

Box z eskowymi gadżetami i gorące obiady trafiły do kolejnych osób w ramach akcji "Eska Dowozi" w Siedlcach [21.05]

Dziś odwiedziliśmy salon w którym pracuje Beata. Obiady i pudełko wypełnione ekowymi gadżetami ucieszyło wizażystę, jej kursantkę i modelkę.

Kolejna dostawa w ramach akcji ESKA Dowozi - zaliczona! [20.05]

W ramach akcji ESKA Dowozi nakarmiliśmy też... pracowników magistratu. Rzeczniczka Urzędu Miasta Siedlce Aneta podkreśla, że jako wierna słuchaczka ESKI wysłała do nas zgłoszenie, gdy tylko dowiedziała się, że akcja ruszyła w mieście. Obiadami od naszego sponsora podzieliła się z koleżankami z pracy. 

Aneta

i

Autor: fot. Olga Skrzek
Aneta odebrała już obiady od naszego sponsora i paczkę gadżetów od ESKI. POSŁUCHAJ:

Kolejna odsłona akcji ESKA DOWOZI [19.05]

Box wypełniony pomarańczowymi gadżetami i jedzonko tym razem dostał Adam. Nasz wierny słuchacz napisał na eska.pl, że chciałby zrobić fajny dzień sobie i bliskim. Udało się!

adam

i

Autor: fot. Joanna Soćko
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Odwiedziliśmy Adama. POSŁUCHAJ:

Kolejne osoby dostały gorące obiady i zestawy eskowych gadżetów [18.05]

Eska BOX pełen radiowych gadżetów i obiady  dla całej rodziny trafiły już w ramach akcji "Eska Dowozi" do  Krzysztofa. Krzysiek ujął nas tym, że chciał pozdrowić swoją żonę Anię na naszej antenie. 

Eska Dowozi u Krzysztofa

i

Autor: fot. Monika Półbratek
Żona Krzysztofa nie musiała gotować. Usłyszała też wyznanie miłości na naszej antenie. POSŁUCHAJ:

Przed nami drugi tydzień akcji ESKA Dowozi w Siedlcach [17.05]

Tomek napisał w swoim zgłoszeniu, że nie ma ostatnio zbyt wiele czasu, ale chętnie przekąsiłby coś pysznego. Jako kolejarz ciągle jest w trasie. Bardzo ucieszył się z darmowych obiadów. Podkreślał, że z redakcją Eski może się spotkać w dowolnym miejscu. Ostatecznie, na miejsce spotkania wybraliśmy okolicę siedleckiego zalewu, gdzie Tomek odebrał posiłki z rąk pracowników firmy Catering Obiadowy Blue, a od nas pudełko eskowych gadżetów. Gratulujemy!

Tomek

i

Autor: fot. Olga Skrzek
Także Tomek odebrał od nas obiady w ramach akcji ESKA DOWOZI w Siedlcach. POSŁUCHAJ:

Kolejny przystanek akcji ESKA DOWOZI! [14.05]

Jest rolnikiem, który w swoim ciągniku uwielbia słuchać Eski! Mowa o Piotrku z Żeliszewa. To właśnie on dostał dziś box pełen eskowych gadżetów i ciepły obiadek. Nasz słuchacz jest bardzo zapracowany, ale udało mu się znaleźć chwilkę i spotkał się z nami nad siedleckim zalewem.

piotrek

i

Autor: fot. Joanna Soćko Piotrek juz odberał eskowe prezenty. Teraz kolej na was! Piszcie do nas na eska.pl
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Zrobiliśmy fajny dzień Piotrkowi. POSŁUCHAJ:

Za nami kolejny dzień akcji Eska Dowozi [13.05]

Dziś z akcją Eska Dowozi trafiliśmy do przesympatycznej Edyty, która pracuje w dziale spedycji jednej z siedleckich fabryk. Nie łatwo było znaleźć biuro naszej zwyciężczyni, bo wokół mnóstwo było ciężarówek, wózków widłowych i metalu, ale udało się. Gorące obiady i box eskowych gadżetów ucieszyły też znajomych z pracy Edyty. A jeśli wam burczy w brzuchach zgłaszajcie się do naszej akcji. 

Eska Dowozi u Edyty

i

Autor: Joanna Soćko

Eska Dowozi w Siedlcach. Za nami kolejny dowóz [12.05]

Pudełko eskowych gadżetów i posiłki od Catering Obiadowy Blue trafiły dziś do Adriana, który twierdzi, że zawsze jest w trasie i... zawsze jest głodny. Prezenty odebrał od nas, wyposażony w maseczkę Eski, którą niedawno wygrał w innym konkursie. Gratulujemy mu zwycięstwa w zabawie i zachęcamy do udziału w kolejnych!

Adrian

i

Autor: fot. Olga Skrzek
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Obiady odebrał od nas Adrian, POSŁUCHAJ:

ESKA DOWOZI w Siedlcach [11.05]

Dziś box pełen eskowych gadżetów i ciepły obiadek zawieźliśmy Anastazji. Nasza szczęśliwa słuchaczka była właśnie w pracy i do tego głodna. Bardzo się ucieszyła!

eska dowozi_anastazja

i

Autor: fot. Joanna Soćko Eska Box trafił już do Anastazji. Mamy ich więcej. Zgłaszajcie się do naszej zabawy!
ESKA DOWOZI w Siedlcach. Byliśmy u Anastazji. POSŁUCHAJ:

Eska Dowozi w Siedlcach. Za nami pierwszy dowóz [10.05]

Pierwsze obiady i radiowe gadżety od Eski Siedlce trafiły do przesympatycznych pracownic Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Przez trzy tygodnie codziennie dostarczać będziemy jedzonko dla naszych słuchaczy.

Eska Siedlce Dowozi - zobacz zdjęcia z akcji

i

Autor: Olga Skrzek Basia i Kasia odebrały obiady i Eska Boxa

ESKA Dowozi w Siedlcach. Jak się zgłosić?

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Siedlce 96,8FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Jeśli chcecie żeby do waszych drzwi zapukała ekipa ESKI z pysznym, gorącym jedzonkiem i eskowymi gadżetami zgłoście się do akcji na stronie dowozi.eska.pl. Akcja potrwa do 28 maja, więc macie sporo czasu.

Relacji z ESKA Dowozi będziecie mogli posłuchać na antenie ESKI Siedlce, a zdjęcia z dowozu na pewno znajdą się na naszej stronie internetowej eska.pl. Do zobaczenia!

Zobaczcie galerię z nagrodami!

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE