Anastazja Kowalik i  Marcin Aleksiejewicz – organizatorzy Dnia z AIKIDO

i

Autor: Joanna Soćko Anastazja Kowalik i Marcin Aleksiejewicz – organizatorzy Dnia z AIKIDO

Dzień z AIKIDO i zbiórka na karetkę dla Ukrainy

2022-04-14 10:17

Zbierają na karetkę dla Ukrainy, organizują bezpłatne zajęcia. Akademia AIKIDO Siedlce włącza się w pomoc naszym wschodnim sąsiadem. W najbliższą sobotę (16 kwietnia) zaprasza na dzień otwarty. Będzie można bliżej poznać popularną japońską sztukę walki i pomóc.

To połączenie przyjemnego z pożytecznym. - Naszym głównym celem jest uzbieranie pieniędzy na karetkę, która jedzie na Ukrainę żeby pomagać ratować życie ludziom, współpracujemy z ukraińskimi wolontariuszami wojskowymi, którzy nam dają informacje co jest na tę chwilę najbardziej potrzebne i w tym momencie są to karetki - mówi Anastazja Kowalik, współorganizatorka zajęć.

Na Dzień z AIKIDO mogą przychodzić całe rodziny - zarówno polskie jak i ukraińskie. - Zapraszamy na halę sportową Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ulicy Popiełuszki 6, zajęcia będą podzielone na dwie tury - pierwsza od godziny 10 do 12 dla dzieci, druga od 12:30 do 15 dla dorosłych i młodzieży - informuje Marcin Aleksiejewicz, prezes Stowarzyszenia AIKIDO Siedlce.

Więcej o akcji TUTAJ

QUIZ. Z jakiego kraju pochodzą najsłynniejsze tańce? Taniec radości od 8/10

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi samba?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE