CKiS w Siedlcach zaprasza na koncert „Lipstick on the glass – Tribute to Maanam”

i

Autor: fot. CKiS w Siedlcach

CKiS w Siedlcach zaprasza na koncert „Lipstick on the glass – Tribute to Maanam”

2023-02-07 10:17

Siedleccy artyści wystąpią z koncertem w hołdzie twórcom zespołu Maanam i jego zmarłej wokalistce. Już w najbliższy piątek, 10 lutego o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce będzie można obejrzeć widowisko muzyczne „Lipstick on the glass – Tribute to Maanam”.

„Lipstick on the glass – Tribute to Maanam” to widowisko muzyczne prezentujące twórczość hitowego polskiego zespołu, którego liderka odeszła przedwczesną śmiercią po długiej chorobie. Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane wszystkim przeboje takie jak „Boskie Buenos”, „Cykady na Cykladach”, tytułowe „Lipstick on the glass” i wiele, wiele innych, przy których bawiły się pokolenia.

Kompozycje Marka Jackowskiego z tekstami Kory Jackowskiej w aranżacjach oddających klimat ubiegłego stulecia zaprezentuje Orkiestra Teatru ES w składzie: Marek Matwiejczyk, Krzysztof Chromiński, Andrzej Maleńczuk, Daniel Popek i Robert Protasewicz oraz Dorota Kaczorek, której elektryzujący wokal przeniesie widzów w czasy kiedy Maanam święcił tryumfy na scenach i estradach w całym kraju. Solistce towarzyszyć będzie grupa wokalno-aktorska Teatru ES w specjalnie zaaranżowanych scenkach teatralnych. Całość koncertu dopełniają ciekawa scenografia, a także dynamiczne wizualizacje i materiały filmowe, ukazujące prywatną stronę życia Kory. Autorem scenariusza i reżyserem widowiska jest Robert Protasewicz.

Koncert odbędzie się w najbliższy piątek, 10 lutego o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety można rezerwować w kasie CKiS osobiście, telefonicznie (pod nr tel. 25 794 31 89) oraz online, poprzez stronę internetową: www.biletyna.pl/event/view/id/293540.

Źródło: inf. pras. CKiS w Siedlcach

Sonda
Jak często słuchasz Maanam?
CKiS w Siedlcach zaprasza na koncert „Lipstick on the glass – Tribute to Maanam”

i

Autor: fot. CKiS w Siedlcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE