centrum

i

Autor: JS

Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem. Wiemy kiedy otwarcie

2022-04-12 10:11

Jeszcze w tym miesiącu ma zostać otwarte Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem. Placówka powstała w budynku danej kotłowni przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. Powinna działać już od dawna, ale w związku z wieloma problemami podczas budowy ruszy dopiero teraz.

Władze szpitala przygotowują się do oficjalnego otwarcia centrum. - Ośrodek na szczęście jest już skończony, trwają ostatnie prace wyposażeniowe, udało nam się tę inwestycję doprowadzić do końca i już niebawem będzie otwarcie, zgrywamy terminy - mówi Marcin Kulicki, prezes Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Warto dodać, że Centrum opieki nad Matką i Dzieckiem zostaje oddane z blisko dwuletnim opóźnieniem. To przez problemy z wykonawcami i pandemię.

W nowej palcówce będą działać m.in. poradnie dla mam i dzieci. - Zostanie tam też przeniesiona szkoła rodzenia, rehabilitacja dziecięca, a także POZ - dodaje prezes Kulicki.

Oficjalne otwarcie centrum ma odbyć się pod koniec kwietnia.

Quiz. Filmy wojenne. W tytule brakuje jednego wyrazu! Dasz radę?

Pytanie 1 z 12
Idź i...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE