Automotive Meet Day – charytatywna impreza motoryzacyjna dla Nataszki Żółkowskiej z Siedlec

i

Autor: fot. Organizatorzy

Automotive Meet Day – charytatywna impreza motoryzacyjna dla Nataszki Żółkowskiej z Siedlec

2022-06-22 15:08

Automotive Siedlce i Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zapraszają na charytatywną imprezę motoryzacyjną „Automotive Meet Day 3” na rzecz małej siedlczanki Nataszki Żółkowskiej, która walczy z ciężką chorobą nowotworową. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend, 25 czerwca o godz. 14.00 na parkingu za stadionem przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach.

Czteroletnia siedlczanka Nataszka Żółkowska od ponad roku walczy z rakiem – neuroblastomą IV stopnia, z przerzutami do kości. Więcej o chorobie Nataszki pisaliśmy »w maju zeszłego roku«. Leczenie przynosi efekty, a dziewczynce w dużym stopniu udało się już pokonać chorobę. By nie było nawrotów, musi jednak przyjąć specjalną szczepionkę w USA, której koszt wyceniono na 1 mln zł. Choć zbiórka trwa od ponad roku, wciąż brakuje kilkuset tysięcy złotych. W zebraniu pieniędzy ma pomóc impreza, którą wspiera Agencja Rozwoju Miasta Siedlce. Dla uczestników wydarzenia „Automotive Meet Day 3” ekipa Automotive Siedlce przygotowała moc atrakcji.

W trakcie imprezy odbędą się:

  • Wystawa samochodów, motocykli i quadów,
  • O 14:30 pokaz straży pożarnej z OSP Pruszynek,
  • Pokazy pierwszej pomocy,
  • Dmuchańce i zabawy dla dzieci,
  • Konkursy z nagrodami,
  • Lody, gofry, kawa,
  • O 18:30 koncert raperów Cetty & Pietro,
  • spotkanie z gościem specjalnym Alanem Kwiecińskim, polskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki (MMA).

Start wydarzenia o godz. 14.00 w najbliższą sobotę, 25 czerwca, na parkingu za stadionem przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach. Na imprezę wstęp wolny, ale będą jej towarzyszyły charytatywne kiermasze na rzecz Nataszki. Więcej o zweryfikowanej zbiórce pieniędzy na leczenie dziewczynki można przeczytać na jej oficjalnej stronie w portalu siepomaga.pl: www.siepomaga.pl/natasza-zolkowska.

Automotive Meet Day – charytatywna impreza motoryzacyjna dla Nataszki Żółkowskiej z Siedlec

i

Autor: fot. Organizatorzy
Sonda
Gdzie spędzasz wakacje 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE