Podejrzany w sprawie zabójstwa Ukrainki w Sokołowie Podlaskim mężczyzna został aresztowany

i

Autor: fot. Monika Półbratek Zdjęcie ilustracyjne

Aresztowano podejrzanego o zabójstwo Ukrainki w Sokołowie Podlaskim

2022-01-24 8:49

Podejrzany o zabójstwo Ukrainki w Sokołowie Podlaskim trafił do aresztu. Ciało 49-letniej kobiety zostało znalezione na jednej z ulic Sokołowa we wtorek (18 stycznia) wieczorem. Wstępne oględziny zwłok wskazywały na morderstwo. W sprawie zatrzymano 23-letniego mężczyznę. W piątek (21 stycznia) przeprowadzono sekcję zwłok 49-latki. Mężczyzna został aresztowany.

– Prokuratura Rejonowa w Sokołowie Podlaskim nadzoruje śledztwo w sprawie zabójstwa 49-letniej obywatelki Ukrainy. W tej sprawie zatrzymano osobę podejrzewaną o dokonanie tego czynu i przestawiono jej zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się do stawianego mu zarzutu i odmówił składania wyjaśnień. Późnym popołudniem w dniu 21 stycznia prokuratura wnioskowała do sądu o tymczasowy areszt dla mężczyzny – informuje prokurator Leszek Soczewka. Jak dodaje, sąd rozpatrzył ten wniosek pozytywnie i jeszcze tego samego dnia 23-letni mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Wyniki sekcji wskazują na to, że przyczyną śmierci 49-latki był rozległy uraz głowy. Za morderstwo sprawcy grozi dożywocie.

Siedleccy policjanci apelują o zgłoszenie się możliwego świadka zabójstwa zakonnika w parku miejskim, widocznego na filmie
Sonda
Czy reagujesz na złe zachowanie innych osób?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE