Balony na niebie

i

Autor: Pixabay

Zmiana terminu Międzynarodowych Górskich Zawodów Balonowych w Krośnie

2021-04-02 13:02

Tegoroczne Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe w Krośnie zmieniają datę. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i obostrzeniach na granicy organizatorzy wydarzenia zdecydowali się przełożyć datę o kilka miesięcy. Kiedy dokładnie odbędą się zawody?

Jak czytamy na fanpage’u Górskie Zawody Balonowe organizatorzy wydarzenia przekładają datę, aż o kilka miesięcy! Gdyby nie to, to już pod koniec kwietnia nad Krosnem moglibyśmy oglądać niebo pełne balonów. Powodem takiej decyzji jest zła sytuacja epidemiologiczna w kraju, a także obostrzenia na granicy Polski, które mogą być problematyczne dla zagranicznych uczestników zawodów.

Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe odbędą się początkiem września! W tegorocznych Górskich Zawodach Balonowych udział zapowiedziało już ponad 20 zawodników w tym z takich krajów jak Litwa, Węgry, czy Słowacja.

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Na Podkarpaciu powstaną masowe punkty szczepień przeciw COVID-19
Sonda
Jaką pogodę chciałbyś na Wielkanoc?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE