PODKARPACKIE: Zgłosił się na policję. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary w więzieniu

i

Autor: pixabay

Zgłosił się na policję, a tam dowiedział się, że jest poszukiwany! Chciał uciec z komendy

2021-06-17 13:38

Mężczyzna początkiem tygodnia sam zgłosił się na policję i to tam dowiedział się, że jest poszukiwany do odbycia kary w zakładzie karnym. Kiedy 27-latek o tym usłyszał zdenerwował się i próbował uciec. Doszło do szarpaniny, w wyniku której rannych zostało dwóch mundurowych. Na tym nie koniec, bo w portfelu 27-latka policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. Teraz nawet o 3 lata może wydłużyć się odsiadka w więzieniu dla 27-latka.

W poniedziałek do Rewiru Dzielnicowych w Czerminie zgłosił się 27-letni mieszkaniec tej gminy. Mężczyzna miał się zgłosić na policję, podczas sprawdzania w systemie, okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd w Mielcu w celu ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Kiedy 27-latek usłyszał o tym od policjantów, zdenerwował się i próbował uciec. Podczas próby ucieczki doszło do szarpaniny. W jej wyniku rannych zostało dwóch mundurowych.

CZYTAJ TAKŻE: BIESZCZADY: Jeźdźcy strzegą granicy! Nowi mundurowi w służbie konnej [WIDEO]

Na tym nie koniec...

W portfelu 27-latka policjanci znaleźli woreczek z amfetaminą. Mężczyzna trafił do więzienia na zaległą odsiadkę, a w międzyczasie usłyszał dwa kolejne zarzuty. - Przed doprowadzeniem do zakładu karnego mężczyzna usłyszał kolejne dwa zarzuty - posiadanie narkotyków oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - informują policjanci.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE