Zaskakujące znalezisko w Bieszczadach. Zamiast grzybów, znalazł kryształy!

i

Autor: Pixabay.com/Facebook Nadleśnictwo Baligród

Zaskakujące znalezisko w Bieszczadach. Zamiast grzybów, znalazł kryształy!

2022-10-14 9:47

Na Facebooku Nadleśnictwa Baligród pojawił się post ze zdjęciem dwóch kryształów górskich, które zostały znalezione w czasie spaceru po lesie. I choć w poście napisano o „niezbyt okazałych kryształach” to znalezisko robi wrażenie. Zaskoczeni są także internauci.

Bieszczady to jeden z najdzikszych terenów w naszym kraju. Spacerując można spotkać wiele rzadkich okazów gadów i płazów. Można nawet spotkać rysia, czy chociażby niedźwiedzia. W tym roku w Bieszczadach nie można było także narzekać na grzyby. Okazuje się, że podczas spaceru można natknąć się nawet na… kryształy. Informacją o niecodziennym znalezisku podzieliło się Nadleśnictwo Baligród, które na swoim facebookowym koncie opublikowało zdjęcia kryształów górskich.

- Bywa i tak, że wędrując korytem Rabskiego Potoku natknie się człowiek na dwa niezbyt okazałe kryształy - napisano.

Kierowca pędził po Jarosławiu. Uzbierał 30 punktów karnych

„Bieszczady to istne Eldorado...”

I choć w poście możemy przeczytać, że są to "dwa niezbyt okazałe kryształy”, to internauci są zachwyceni znaleziskiem. Nie można nie zgodzić się z komentującymi, bo kamienie naprawdę robią wrażenie.

Bez przesady! Są okazałe i piękne 

Woow, to niesamowite okazy

Przepiękne! 

te Bieszczady to istne Eldorado... 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE