Ciekawostki

Zarka, Posadek i ich małe boćki. Urocza rodzina bocianów z Posady Zarszyńskiej [WIDEO]

2023-05-26 15:24

Ona Zarka, on Posadek. Para bocianów z Posady Zarszyńskiej skradła serca internautów, którzy codziennie podglądają życie ptasiej rodziny. Można je oglądać online dzięki zamontowanej przy gnieździe kamerce, która daje obraz live 24 godziny na dobę. Zobaczcie tę przeuroczą parę i ich małe boćki.

Spis treści

  1. Zarka, Posadek i ich małe boćki
  2. Zarka, Posadek i ich małe boćki ulubieńcami internautów!
  3. Gniazdo w Posadzie Zarszyńskiej online

Zarka, Posadek i ich małe boćki

O parze bocianów pisaliśmy już kilka tygodni temu, gdy okazało się, że w gnieździe przy w Posadzie Zarszyńskiej na Podkarpaciu zamieszkały ptaki. Zamontowana tam kamera pozwala na podglądanie ich codziennego życia przez 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Od pewnego czasu w ich domku zrobiło się nieco ciaśniej, bo pojawiły się pisklęta. Internauci, który oglądają bocianią rodzinę nadali im imiona. Mama to Zarka, a tato to Posadek. Zaś małe boćki to: Puszek, Kłębuszek i Okruszek. Jednak internauci będą musieli jeszcze wytężyć swoje umiejętności i wyszukać kolejnych imion, bo jak widać – pod Zarką są jeszcze niewyklute jaja. Zobaczcie sami:

Zarka, Posadek i ich małe boćki ulubieńcami internautów!

W komentarzach do relacji może czytać codzienne wpisy internautów, którzy interesują się życiem bocianiej rodziny.

Dzień dobry z bociuskami 

Maluszki przykryte pod skrzydłami rodzica, coraz większe, niech im szczęście sprzyja

Witam z Jeleniej Góry! Witam Zarke i małe pod Zarką, Posadek na Łowach!

Witam Zarke i Posadka, również maluszki Puszek, Okruszek, Kłębuszek

- piszą internauci.

Gniazdo w Posadzie Zarszyńskiej online

Gniazdo bocianie znajduje się przy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej. Ptaki można oglądać 24 godziny na dobę.

To niezwykłe doświadczenie, które pozwala na bliskie przyjrzenie się intymnym momentom z życia tych pięknych ptaków. Wszystko to odbywa się w ich naturalnym środowisku, co daje możliwość zrozumienia ich zachowań i obserwowania ich w naturalnych warunkach – czytamy w opisie wideo

ZOBACZ: Zarka, Posadek i ich małe boćki

Srebrny lis widziany w Jasionce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE