Zaginął 25-letni Mariusz Michalik z Rzeszowa. Wiesz, co się z nim dzieje?

2021-01-08 12:56 Sylwia Indycka-Rosół
Zaginął 25-letni Mariusz Michalik z Rzeszowa. Wiesz, co się z nim dzieje?
Autor: podkarpacka policja

Mariusz Michalik mieszkał ze współlokatorem w wynajowanym mieszkaniu w Rzeszowie. To przez niego był widziany ostatni raz we wtorek 5 stycznia. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje.

Policjanci z Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego 25-letniego Mariusza Michalika. Młody mężczyzna mieszkał ze współlokatorem w wynajmowanym mieszkaniu. Był widziany przez niego ostatni raz we wtorek 5 stycznia. Dzień później około godziny 11 współlokator zauważył jego zniknięcie. Od tego czasu nie wiadomo, co dzieje się z 25-latkiem.

Rysopis:wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne, twarz bez zarostu. Na codzień nosi okulary.

Nie wiadomo, w co ubrany był Mariusz Michalik w dniu zaginięcia. Osoby, które go widziały, wiedzą, gdzie teraz przebywa lub posiadają informacje, które pomogą to ustalić, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112.

Mariusz Michalik
Autor: podkarpacka policja
Posłuchaj o symptomach nadciśnienia. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
We wrocławskim zoo urodziło się małe gwanako