Po pijaku traktorem na cmentarz

i

Autor: Pixabay

Z przytupem na cmentarz w Rakszawie: Przyjechał traktorem po pijaku i bez prawa jazdy

2020-10-27 8:43

Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i wybrał się traktorem na cmentarz. Mężczyźnie towarzyszyły dwie kobiety, które wiózł na przyczepie. Na miejscu zjawiła się policja. Szczegóły znajdziesz na ESKA Rzeszów.

Po pijaku traktorem na cmentarz

Rząd od kilku dni apeluje, by w czasie pandemii rozłożyć listopadowe wizyty na cmentarzu w czasie - tak, by podczas Wszystkich Świętych uniknąć tłoku. Pewien mieszkaniec Rakszawy chyba zbyt mocno wziął sobie do serca te rady. Na cmentarzu w Rakszawie zjawił się bowiem już w sobotę 24 października w samo południe i był kompletnie pijany.

Bez prawa jazdy

41-latek na miejsce przyjechał traktorem z przyczepą, na której siedziały dwie kobiety. Policja dostała zgłoszenie o tym zdarzeniu i błyskawicznie zjawiła się na cmentarzu. Okazało się, że traktorzysta nie ma prawa jazdy:

- Traktorzystą okazał się 41-letni mieszkaniec gminy Rakszawa. Mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu. 41-latek nie posiadał też prawa jazdy, gdyż zostało mu już wcześniej zatrzymane, również za jazdę w stanie nietrzeźwości. Co więcej na przyczepie 41-latek wiózł dwie pasażerki - informuje KPP Łańcut.

Teraz 41-latek będzie się musiał gęsto tłumaczyć. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

Telefon zaufania
Protest Kobiet w Rzeszowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE