Z Jaguara do zakładu karnego. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

i

Autor: KPP Sanok

Z Jaguara do zakładu karnego. Pijany kierowca wjechał w ogrodzenie

2021-11-04 13:37

Kierowca Jaguara wjechał w ogrodzenie jednego z domów w Sanoku. Policjanci zatrzymali 31-letniego kierowcę, który nie dość, że kierował po alkoholu, miał sądowy zakaz kierowania pojazdami, to jeszcze był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. I tak z luksusowego jaguara, trafił do zakładu karnego.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, około godz. 6 rano, w Sanoku. Kierujący pojazdem marki Jaguar 31-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Wstępne badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań. Ponadto 31-latek posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE: Kupił prawko przez internet. Podczas kontroli sam przyznał się do winy

Z Jaguara do zakładu karnego

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Powagi sytuacji dodał, fakt, że robił to w okresie obowiązywania sądowego zakazu. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Po wykonaniu odpowiednich czynności procesowych mieszkaniec województwa mazowieckiego został przewieziony do zakładu karnego.

Gigantyczna huśtawka na dźwigozaurach wróciła do Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE