Wyszła z domu w samej piżamie. Na szczeście na czas odnaleziono 13-latkę

i

Autor: pixabay

Wyszła z domu w samej piżamie, aby porozmawiać przez telefon. 13-latki szukała policja

2021-12-10 15:29

Wyszła z domu żeby porozmawiać przez telefon. Była ubrana jedynie w piżamę i klapki. Na szczęście udało się ją odnaleźć na czas. To 13-latka z Brzozowa. Jej rodzice zgłosili zaginięcie po tym, jak nastolatka wyszła z domu i do niego nie wróciła. Początkowo rodzina rozpoczęła poszukiwania na własną rękę, ale te nie przyniosły żadnego efektu. Wtedy wezwano mundurowych.

Wczoraj, po północy mundurowi z Brzozowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 13-latka wyszła z domu, aby porozmawiać przez telefon i nie wróciła. Z dziewczyną nie było żadnego kontaktu. - Na miejsce niezwłocznie zostali skierowani policjanci. Zgłaszająca przekazała mundurowym, że jej 13-letnia córka wyszła na zewnątrz, żeby porozmawiać przez telefon. Po pewnym czasie kontakt z dziewczyną się urwał i nie można było ustalić jej miejsca pobytu.

CZYTAJ TAKŻE: Prokuratura ujawnia nowe informacje w sprawie zabójstwa przy ul. Czudeckiej

Matka 13-latki wezwała policję

Kobieta rozpoczęła poszukiwania córki na własną rękę jednak bezskutecznie, dlatego o pomoc poprosiła policjantów - informują brzozowscy mundurowi. Sytuacja była o tyle poważna, że na zewnątrz panowały minusowe temperatury, a dziewczyna nie miała ciepłego ubrania. Po pewnym czasie policjanci odnaleźli 13-latkę. Dziewczyna była przemoczona i zdezorientowana. Na szczęście nic jej się nie stało.

Świąteczne Miasteczko w Rzeszowie oficjalnie otwarte!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE