Wypadek w Jamnicy w pow. tarnobrzeskim: Nie żyje 19-latek. "Silnik wypadł z karoserii" [ZDJĘCIA]

2021-01-04 7:50

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielny wieczór 3 grudnia. Nastolatek wypadł volkswagenem z drogi i uderzył w drzewo. Jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 971 relacji Tarnobrzeg - Stalowa Wola w niedzielny wieczór 3 grudnia. W miejscowości Jamnica w powiecie tarnobrzeskim zginął młody mężczyzna:

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek stracił panowanie nad volkswagenem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo - mówi nam Dominika Kopeć z KWP w Rzeszowie.

Czy mógłbyś zostać policjantem w drogówce? Rozwiąż ten test i przekonaj się!

Pytanie 1 z 18
Gdy kogoś nie znam, oceniam go po jego wyglądzie

Do tragedii doszło około godziny 18.20. Nastolatek podróżował sam. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu wypadł z silnik:

"Strażacy musieli użyć 3 zestawów hydraulicznych do wydobycia kierowcy z wraku pojazdu. Siła uderzenia był na tyle duża, że silnik samochodu wypadł z karoserii" - informuje OPS w Grębowie.

Posłuchaj, jak wygląda pierwsza pomoc przy skaleczeniu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ci aktorzy zaszczepili się na koronawirusa bez kolejki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE