Wypadek w Brzozowcu. 3-letnie dziecko przetransportowane LPR do szpitala

i

Autor: Podkarpacka Policja

Wypadek w Brzozowcu. 3-letnie dziecko przetransportowane LPR do szpitala

2021-11-17 12:06

Dziś rano doszło do groźnego wypadku w Brzozowcu, w powiecie sanockim. Kobieta, która jechała wraz z 3-letnim dzieckiem straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi. Wjechała do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Oboje trafili do szpitala. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, około godziny 7, w Brzozowcu w powiecie sanockim, na drodze wojewódzkiej nr 892. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Ford, 38-letnia mieszkanka powiatu sanockiego jadąc w kierunku Zagórza, na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni, wjechała do rowu, uderzyła w przydrożny słup, a następnie w drzewo.

CZYTAJ TAKŻE: Mielec: Nie zatrzymał się do kontroli. Jechał kradzionym samochodem

Matka i 3-letnie dziecko w szpitalu

W wypadku obrażeń doznała kobieta, która kierowała pojazdem oraz 3-letnie dziecko. Dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Do szpitala została przewieziona także kierująca pojazdem. Kobieta była trzeźwa. Zebrany materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Policja apeluje o ostrożność! Obecna aura powoduje, że warunki na drogach są coraz trudniejsze i nieprzewidywalne.

Pirat drogowy sięgnął po broń. Wszystko się nagrało!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE