Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!

2022-01-07 12:00

Wypadek w Niechobrzu koło Rzeszowa ! Samochód potrącił grupę osób, w której było sześcioro dzieci. Do wypadku doszło niedaleko szkoły i przedszkola. Dzieci przebadano i oddano pod opiekę rodziców, nic im się nie stało. Natomiast potrącona kobieta została zabrana do szpitala. Kierowca by trzeźwy.

Do wypadku doszło ok. godz. 10:20 na drodze Zgłobień – Niechobrz. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sześcioro dzieci było pod opieką dwóch opiekunek.

- 19-letni kierujący samochodem marki Mini Cooper, prawdopodobnie oślepiony słońcem, potrącił idącą poboczem pieszą. 57-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego szła na końcu kolumny dzieci, których była opiekunką. W wyniku tego zdarzenia kobieta została ranna i trafiła do szpitala – mówi Anna Iskrzycka z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Kierowca był trzeźwy

Na miejsce wezwano śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, który kierował osobówką, był trzeźwy. Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu, ale przejeżdżając przez drogę natraficie na policjantów, którzy wciąż wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE